Restaurant-guide.cz

Snídaně v doporučených restauracích a kavárnách v Praze

Dobrá a vydatná snídaně je základ dne a pokud plánujete posnídat v příjemné pražské restauraci, bistru nebo kavárně v Praze, vybrali jsme pro Vás několik podniků.

Kam na snídani v Praze:

Restaurace Café Savoy
Praha 1, Vítězná 5, Tel: 731 136 144

Restaurace a kavárna Café Savoy ze známého řetězce Ambiente se nachází u břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína v secesním domě a její počátky sahají do konce 19. století. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážně francouzské kuchyně.

Kavárna Cacao
Praha 1, V Celnici 4, Tel: 777 511 677

Kavárna Cacao u Náměstí Republiky nabízí pestrý výběr snídaní. Granola s banánem a acai, míchané vejce, omeleta s Pražskou šunkou, bagel s uzeným lososem, croissant s ementálem a mnoho dalšího. Bohatý výběr zdravých ovocných, detoxikačních nápojů a smoothies.

The Spot Café & Lounge
Praha 1, Dlouhá 13, Tel: 771 233 059

Moderní bistro a kavárna v Dlouhé ulici otvírá denně již na snídaně a můžete se těšit na řadu specialit, například kalifornské míchané vajíčka s avokádem a rajčatovou salsou, croque madame nebo třeba Shakshuku, smažené vejce v pikantní omáčce s chorizem. Výborná káva a bohatá nabídka čajů, ovocných šťáv a superfood shots na posílení imunity. V letních měsících příjemná zahrádka ve dvoře i v Dlouhé ulici.

Černá Madona Celetná
Praha 1, Celetná 34, Tel: 725 992 765

Kavárna Černá Madona se nachází ve slavném kubistickém Domě u Černé Matky Boží v Celetné ulici. Denně si zde můžete pochutnat na snídani od 9:00. Vyzkoušejte například jejich vejce Benedikt na lívancích, croque Madame nebo avokádo na chlebu s kozím sýrem a granátovým jablkem. Podnik je také vyhlášený svými dezerty, které zde připravují kreativní a šikovné cukrářky.

Černá Madona Archa
Praha 1, Na Poříčí 24, Tel: 720 953 819

Stylová Černá Madona rondokubistickém paláci Na poříčí nabízí denně snídaně. Vyzkoušejte třeba vejce Benedikt s uzeným lososem, vejce do skla, avokádovou pomazánku na chlebu nebo Croque monsieur.

Pastacaffé Vězeňská
Praha 1, Vězeňská 1, Tel: 224 813 257

Kavárna Pastacaffé z řetězce Ambiente nabízí denně snídaně již od 8:00 a v neděli od 9:00. Bohatá nabídka kávy a kávových specialit, čaje a množství snídaňových specialit. Vaječné pokrmy, omelety, vafle, obložené chleby nebo ovocné koláče.

Restaurace Deer
Praha 1, Michalská 19, Tel: 737 344 197

Podnik v historickém centru Prahy nabízí denně výborné snídaně. Ve stylovém interiéru ochutnejte tradiční anglickou snídani, croque Madame/Monsieur, vejce Benedikt, Acai bowl a mnoho dalšího. Snídani si zde můžete vychutat až do 15:00.

Bistro Vinobona
Praha 1, Nový Svět 81/11, Tel: 222 211 070

V romantické lokalitě Nového Světa nedaleko Pražského navštivte útulné a stylové bistro Vinobona o víkendu a ochutnejte vejce Benedikt nebo Royale, vejce do skla, toasty, nebo třeba loupáček s kakaem.

Kavárna Obecní dům
Praha 1, náměstí Republiky 5, Tel: 222 002 763

V kavárně v překrásných secesních prostorech v Obecním domě můžete začít svůj den již snídaní, ať už máte chuť na vejce Benedikt, Croque Monsieur nebo třeba na bohatou anglickou snídani. V letních měsících zde můžete posnídat i na prostorné letní terase před Obecním domem.

The Spot Malá Strana
Praha 5, náměstí Kinskkch 76/7, Tel: 775 599 540

Moderní bistro a kavárna na náměstí Kinských nabízí výborné snídaně každý den. Ochutnáte tradiční anglickou snídani, vaječnou specialitu Shakshuka v pikantní omáčce a specialitou podniku jsou tradiční belgické vagle. Bohatá nabídka kvalitních čajů, kávy, imunity shots a smoothie.

Restaurace Tančící dům Ginger & Fred
Praha 2, Jiráskovo náměstí 6, Tel: 601 158 828

Noblesní restaurace Ginger & Fred, která se nachází v 7. patře Tančícího domu a nabízí jedinečný výhled na Prahu, připravuje denně snídaně od 7:00. V nabídce sýry, uzeniny, vaječné speciality, pečivo, zelenina, sezónní ovoce, coarnflakes, müsli a mnoho dalšího.

Restaurace Terasa U Zlaté Studně
Praha 1, U Zlaté studně 166/4, Tel: 257 533 322

Restaurace Terasa u Zlaté studně pod Pražským hradem, nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Prahu ze své letní terasy, na které můžete vychutnat bohatou snídani formou "sněz kolik můžeš". Pestrá nabídka vaječných specialit i tradičních snídaňových jídel.

Restaurace Balu Kitchen
Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, Tel: 725 755 677

Restaurace Balu Kitchen se nachází v posledním patře komplexu Krejcárek a disponuje prostornou střešní terasou, ze které je jedinečný výhled na Prahu. Od pondělí do pátku zde pro vás připravují snídaně. V nabídce celé snídaňové sety, vaječné speciality, uzený losos, ovesná kaše a další speciality.

Tony's Café & Bar, Hotel Paříž
Praha 1, U Obecního domu 1, Tel: 222 195 195

Elegantní kavárna v překrásných secesních prostorách hotelu Paříž nabízí denně snídaně od 9 hodin. Ochutnejte vejce Benedikt, vejce Royale, míchaná vajíčka nebo vejce do skla.

Restaurant Augustine
Praha 1, Letenská 12/33, Tel: 266 112 282

Restaurace Augustine v krásném prostředí na Malé straně přímo vybízí k rannímu posezení u dobré snídaně. Na výběr kontinentální nebo anglický snídaňový balíček, omeleta, míchaná vajíčka, ale i Vejce Benedict, pro milovníky sladkých snídaní vafle s javorovým sirupem, jahodami a mascarpone nebo ovesná kaše s hrozinkami, hnědým cukrem a mandlemi a mnoho dalšího.

Restaurace hotelu Hoffmeister
Praha 1, Pod Bruskou 7, hotel Hoffmeister, Tel: 251 017 111

V noblesní restauraci hotelu Hoffmeister pro Vás připravují denně bohatou nabídku snídaní. Můžete si vybrat snídani anglickou s vejci, klobáskou a slaninou, snídaně skandinávské s uzeným lososem, nebo pro Vás šéfkuchař připraví vejce do skla s čerstvě nasekanou pažitkou.

Restaurace Food Lab
Praha 1, Haštalská 4, Tel: 257 310 713

Restaurace Food Lab má ve své nabídce i snídaně, které si můžete vychutnat každý všední den od 8 do 11 hodin. Bohatý výběr omelet, míchaných a sázených vajec, nechybí vejce Benedikt a Florentine, ze sladkých pokrmů zde např. vafle nebo americké palačinky na různé způsoby. Ledové kávy, domácí limonády a čerstvé džusy ideální na horké letní dny.

Bistro Paloma Průhonice
Průhonice , Květnové nám. 53, Tel: 220 188 610

Bistro restaurace Paloma v Průhonicích nabízí denně snídaně od 8:00 ve francouzském stylu. Ochutnejte Croque Madame nebo Croque Atlantique s uzeným lososem, sýrem a sázeným vejcem, vejce Bénédictine v croissantu, vejce Basquaise s klobáskou Chipolata a grilovanou paprikou, omeletu s houbami, francouzský toast s perníkem a další speciality.

Snídaně Pastacaffé Vězeňská

Sndan v restauraci La Loca

Sndan v Caf Savoy

Sndan v Plzesk restauraci Andl

Snídaně v doporučených restauracích a kavárnách v Praze

Snídaně v doporučených restauracích a kavárnách v Praze

Vejce Benedikt


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email


Facebook Instagram Pinterest Restaurant-guide.cz LinkedIn

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz