Restaurant-guide.cz

Kam na pivo na zahrádce v Praze

Léto a pivo na zahrádce k sobě prostě patří. V Praze je řada pivnic s příjemnou letní zahradou, na které se osvěžíte dobrým čepovaným pivem. Na zdraví!

Pivovar Dva Kohouti
Praha 8, Sokolovská 88/55, Tel: 604 611 001

Pivovar ze skupiny Ambiente v Karlíně disponuje prostornou letní terasou ve dvoře. Vychutnáte si zde jejich výborný ležák 12° a navíc na čepu hostují další pivní speciály, převážně z produkce pivovaru Matuška. Na terasu navazuje další podnik od Ambiente, Grils, ze kterého si můžete objednat šťavnaté kuře z grilu.

Pivovar Vojanův dvůr
Praha 1, U Lužického semináře 21, Tel: 601 233 233

Minipivovar na Malé Straně, Vojanův Dvůr disponuje příjemnou letní terasou. Na čepu zde můžete ochutnat pravidelně 3-4 druhy piva vlastní produkce. Pivo vaří sládek Robert Maňák, známý ze sesterského pivovaru U Tří růží.

Potrefenn husa Na Verandách
Praha 5, Nádražní 84/43, Tel: 257 191 200

Pivovarská restaurace Potrefená husa Na Verandách provozuje celé léto příjemnou uzavřenou zahrádku ve dvoře Smíchovského pivovaru. Podnik nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni a styl pivnice s čepovaným Staropramenem.

Plzeňská restaurace Anděl
Praha 5, Nádražní 114, Tel: 608 181 852

Plzeňská restaurace Anděl nabízí příjemnou zahrádku ve dvoře, na které si můžete vychutnat speciality tradiční i moderní české a mezinárodní kuchyně a plzeňské pivo z tanku.

Pivovar U Supa
Praha 1, Celetná 22, Tel: 733 534 383

Pivovar U Supa se nachází v Celetné ulici a v letních měsících můžete ochutnat jejich pivo také na letní předzahrádce v ulici a pozorovat čilý městský ruch. Tradiční česká kuchyně je plná zajímavých specialit. Ochutnáte zde uzený hovězí jazyk, sulc, kančí guláš, talijány se stročkovou omáčkou, vepřové kolínko, telecí játra a další speciality. Čepují zde vlastní pivo "ležák U Supa".

Restaurace Červený Jelen
Praha 1, Hybernská 1034/5, Tel: 735 123 647

Restaurace Červený Jelen nabízí plzeňské pivo z tanku, které si můžete vychutnat na jedné ze dvou zahrádek, kterými podnik disponuje. Speciality převážně české kuchyně od šéfkuchaře Marka Fichtnera a bohatá nabídka prémiových steaků z grilu.

Restaurace Kuchyň
Praha 1, Hradčanské náměstí 186/1, Tel: 736 152 891

Na dobré plzeňské pivo z tanku se můžete vydat do Kuchyně. Podnik ze skupiny Ambiente nabízí jedinečný pohled na Prahu z letní terasy Salmovského paláce na Pražském Hradě. Speciality převážně české kuchyně a pravidelné sezonní speciality.

Beer Garden Karlín
Praha 8, Pobřežní 1, Hotel Hilton Prague, Tel: 224 841 111

Vychlazené pivo z pivovaru Staropramen si vychutnáte na prostorné letní terase Beer Garden Karlín se nachází přímo u Vltavy a je součástí hotelového komplexu Hilton Prague. Jedinečný výhled na řeku, k dispozici lehátka, stolní hry, dětský koutek, velké plátno na sledování sportovních přenosů a každou sobotu živá hudba. K čepovanému pivu nebo koktejlům z kuchyně ochutnejte burgery, bbq křídla, tacos a další.

Pivovarský klub Benedict
Praha 8, Křižíkova 17, Tel: 222 315 777

Pivovarský klub Benedict v Karlíně dfisponuje malou a příjemnou letní zahrádkou ve dvoře. Na čepu piva z produkce Břevnovského klášterního pivovaru a navíc pravidelně měnící se piva z řady minipivovarů. Podnik disponuje také zajímavou pivotékou, kde si jistě vyberete.

Restaurace Žebeerková Kozlovna
Praha 5, Lidická 20, Tel: 775 154 198

Smíchovská restaurace Žebeerková Kozlovna disponuje příjemnou letní zahradou ve dvoře, kde vám nabídnou z tanku Velkopopovického Kozla 11°, Černého Kozla a Nefiltrovaného Kozla 12°. V menu, které se zaměřuje převážně na tradiční českou kuchyni, nechybí tataráček, utopenci, pivní pomazánky, gulášek, svíčková, pečené šunkové koleno nebo kachna se zelím a knedlíkem.

Restaurace Kandelábr
Praha 4, Štětkova 1638/18, Tel: 730 517 477

Vyšehradská restaurace Kandelábr nabízí posezení na prostorné zahrádce. Podnik nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni a čepuje plzeňské pivo z tanku.

Pivnice U Pinkasů
Praha 1, Jungmannovo nám. 15/16, Tel: 221 111 150

Zahrádka jedné z nejslavnějších pražských pivnic U Pinkasů nabízí celé léto příjemné posezení ve stínu chrámu Panny Marie Sněžné. Čepuje se zde tanková Plzeň.

Pivnice U Fleků
Praha 1, Křemencova 11, Tel: 224 934 019

Slavný pivovar U Fleků disponuje svojí velkou letní zahradou ve stínu kaštanů. Můžete zde ochutnat charakteristické tmavé pivo, které pivovar vaří již od 19. století.

Klášterní pivovar Strahov
Praha 1, Strahovské nádvoří 301, Tel: 233 353 155

Pivovar Strahov v areálu Strahovského kláštera produkuje vlastní pivo Svatý Norbert, které si můžete vychutnat na příjemné letní zahrádce. V nabídce je polotmavý jantarový, tmavý nebo IPA a v průběhu roku vaří také sezonní pivní speciály.

Restaurace Kuchyň

Pivovar Vojanův dvůr

Plzeňská restaurace Anděl

U Pinkasů


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email

Facebook Instagram Pinterest Restaurant-guide.cz LinkedIn

Plastov okna Praha

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz