Restaurant-guide.cz

Letní grilování v restauracích v Praze

K létu neodmyslitelně patří grilování na zahradě. V Praze můžete navštívit několik restaurací, které provozují letní gril a kde si můžete dát šťavnatý a chutný steak nebo další pokrmy z grilu!

Na dřevěném uhlí, elektrickém nebo plynovém grilu se připravují převážně steaky, často i předem marinované, ale s oblibou se grilují i klobásky, špízy, mleté maso, ryby, mořské plody, zelenina a houby.

Restaurace s letním grilem:

Restaurace Augustine
Praha 1, Letenská 12/33, Hotel Augustine, Tel: 266 112 282

Každý čtvrtek večer pro vás šéfkuchař griluje speciality na jedinečné zahradě luxusní restaurace Augustine pod Pražským hradem. Bohatý výběr předkrmů, grilovaných mas, salátů a příloh formou neomezené konzumace. Cena za osobu 1280 Kč včetně piva, vína a nealko nápojů.

Potrefená husa Albertov
Praha 2, Na slupi 2102/2b, Tel: 702 035 145

Restaurace Potrefená Husa na Albertově disponuje příjemnou letní zahrádkou a celé léto zde připravují speciality na venkovním grilu, nepravidelně, dle počasí. Podnik nabízí čepovaná piva z produkce Staropramen.

Restaurace Lokál U Zavadilů
Praha 4, Kunratice, K Verneráku 70/1, Tel: 244 467 448

Kunratický Lokál U Zavadilů ze skupiny Ambiente v létě nepravidelně griluje. Ochutnejte šťavnaté steaky nebo klobásky a zapít je můžete plzeňským pivem z tanku. Pro aktuální nabídku sledujte jejich Facebook nebo Instagram.

Pivnice U Pinkasů
Praha 1, Jungmannovo nám. 15/16, Tel: 221 111 150

U Pinkasů, jedna z nejslavnějších pivnic v Praze, celé léto griluje a udí na své jedinečné zahrádce u zdí chrámu Panny Marie Sněžné. Čepují plzeňské pivo z tanku.

Plzeňská restaurace Anděl
Praha 5, Nádražní 114, Tel: 608 181 852

Plzeňská restaurace Anděl griluje každý čtvrtek celý den na své letní zahrádce. ochutnáte z grilu vepřový bok, kuřecí stehenní steaky, krkovičku, klobásy nebo špízy. Na čepu plzeňské pivo z tanku.

Bufet Karlín
Praha 8, U Nádražní lávky 81/2, Tel: 731 631 835

Bufet Karlín ze skupiny Ambiente každý den griluje. Griované speciality můžete zapít dobrým pivem od Dvou Kohoutů, nebo tankovou Plzní z Lokálu Hamburk.

Restaurace Mánes, Terrace Grill
Praha 1, Masarykovo nábřeží 1, Tel: 730 150 772

Terasa jedinečného komplexu Mánes posazeného na Vltavě na Masykovo nábřeží, griluje celé léto na grilu Josper na dřevěném uhlí. Podnik nabízí příjemné posezení venku přímo u vody. Kromě grilovaných specialit ochutnáte pokrmy středomořské kuchyně. Solidní vinný lístek, na čepu pivo Svijany z tanku a bohatá nabídka koktejlů.

Potrefená husa Na Verandách
Praha 5, Nádražní 84/43, Tel: 257 191 200

Pivovarská restaurace Potrefená Husa na Na Verandách disponuje příjemnou letní zahrádkou a celé léto nepravidelně grilují na venkovním grilu Ofyr. Podnik nabízí čepovaná piva z produkce Staropramen.

Grilovací čtvrtky v Augustine na letní zahradě

Grilování v Potrefené huse Albertov

Grilování v Lokálu U Zavadilů

Grolování na grilu Ofyr

Letní grilování, Plzeňská restaurace Anděl

Grilovaní v Cloud 9 sky baru

grilovaný T-bone steak

roštěná na grilu

© 2008-2024 Restaurant-Guide

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz