Restaurant-guide.cz

Doporučené bary v Praze

Vybíráme pro vás bary v Praze, bary s příjemnou atmosférou a místem, kde vám barmani pripraví vynikající koktejly.
V Praze je několik stylových barů, kde v příjemném prostředí můžete ochutnat slavné drinky z celého světa.

Bary v Praze

Bugsy´s bar
Praha 1, Pařížská 10, Tel: 840 284 797

Noblesní bar Bugsy´s v Pařížské ulici nabízí desítky slavných koktejlů i koktejlů vlastních, se kterými slaví mnoho úspěchů u nás i ve světě. Interiér klade důraz na zvýraznění hlavních produktů baru. Velmi originální je například barevné prosvícení připravovaných koktejlů nebo speciální stoly s chladiči na šampaňské. Nabídka šampaňského je v baru velmi široká a uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Black Angels Bar
Praha 1, Staroměstské náměstí 29,Tel: 224 213 807

Stylový Black Angel’s Bar se nachází v jedinečných gotických sklepeních hotelu
U Prince na Staroměstském náměstí. Podnik nabízí velké množství vlastních originálních koktejlů i drinků dle starých receptur. Velmi oblíbené jsou drinky postavené na ginech. Milovníci živé hudby si mohou některé večery užít vynikajících pianistů. Jejich hudba ještě více umocňuje starosvětskou atmosféru, která zde dýchá z každého koutu.

Tretter's American Bar v Obecním domě
Praha 1, Náměstí Republiky 1090/5, Obecní dům, Tel: 222 002 786

Americký Bar v Obecním domě, který patří mezi nejstarší bary v Evropě nově vede Michael Tretter a můžete se těšit na řadu skvělých tradičních koktejlů stejně jako signature koktejlů v nádherném a jedinečném secesním interiéru s atmosférou amerického baru na přelomu 19. a 20. století.

Cloud 9 sky bar
Praha 1, Hilton Prague, Pobřežní 1, Tel: 224 842 999

V příjemné atmosféře proskleného baru s otevřenou terasou na střeše hotelu Hilton Prague můžete vychutnat desítky koktejlů, které pro Vás připravují zkušení barmani. Bar s unikátním výhledem na celou Prahu se pyšní luxusním interiérem a to hlavně díky modernímu designovému nábytku a zajímavému osvětlení.

Restaurace La Bodeguita del Medio
Praha 1, Kaprova 5, Tel: 224 813 922

Kubánský bar La Bodeguita del Medio se nachází v Kaprově ulici u Staroměstského náměstí a nabízí množství koktejlů, včetně těch slavných kubánských. V nabídce je i bohatý výběr z karibských rumů. Přes den v podniku dýchá uvolněná atmosféra. Relaxovat a popíjet můžete jen tak v koutku, v letních měsících pak u otevřených prostorných oken a vychutnávat si třeba Mojito. Večer podnik výrazně ožije, denně se zde pořádají taneční večery za doprovodu kapely hrající latinsko-americkou hudbu. Součástí programu je i vystoupení profesionálních tanečníků a pro případné zájemce i rychlokurz samby, salsy nebo merengue. Latina Disco je každý den kromě neděle a ve spodních prostorách restaurace pak od 23.00 do 4.00. A kdo přijde hladový, může si vybrat některou ze specialit kreolské a karibské kuchyně.

Be Bop Bar
Praha 1, Štěpánská 40/623, Tel: 222 820 420

Lobby bar luxusního hotelu Alcron nabízí řadu originálních signature koktejlů v jedinečném interiéru ve stylu art deco. Ochutnejte například koktejl Be an Alchymist postavený na rumu, skořicovém sirupu a čokoládě, nebo koktejly Be Healthy a Be Prepared, které se zde servírují velmi originálním způsobem.

The Monkey Bar
Praha 1, Opletalova 21, Tel: 226 216 599

Nový koktejlový bar otevřel v Opletalově ulici. Stylový podnik s příjemnou letní terasou, nabízí řadu zajímavých drinků včetně vlastních signature koktejlů postavených na ginu Monkey 47. Ochutnejte třeba Bursting Monkey s bergamotem a verbenou. K drinkům šéfkuchař rád připraví tapas, mini burgery, krevety nebo třeba svatojakubské mušle. Páteční a sobotní večery zde hraje DJ.

Le Valmont Club & Lounge
Praha 1, Uhelný trh 9, Tel::739 482 696

Stylový klub s luxusním interiérem, inspirovaným filmem Valmont a aristokracií Francie 18. století se nachází v historických sklepeních na Uhelném trhu ze století 14. Šéfbarman Jaroslav Janoušek Vám nabídne pestré množství vlastních originálních signature drinků nebo francouzských šampaňských včetně novinky MCIII od Möet & Chandon. Za ochutnání stojí i Le Gin Occulte, který je firmou Žufánek vyráběný výhradně pro klub.

Bar La Casa de La Havana vieja
Praha 1, Opatovická 28, Tel: 602 321 007

Autentický kubánský bar v centru Prahy zařízený v koloniálním stylu, laděný v tmavém dřevu a kůži má atmosféru starých kubánských barů. Zároveň je pod vlivem nejmodernějších trendů v oblasti míchání nápojů. Kromě široké nabídky klasických drinků zde můžete ochutnat řadu zajímavých rumů. Středeční a čtvrteční večery jsou obohacené o živou kubánskou kapelu a tanečníky.

Noblesní bar Bugsy´s v Pařížské ulici

Black Angels Bar

Tretter's American Bar v Obecním domě

Bar Zanzibar

The Monkey Bar

Cloud 9 sky bar

Koktejly - receptury

Koktejl Charisma

Carrot Chic

Jameson Ginger Cooler

Peron

Mojito classico Cubano

Cloud 9 Sour

Pussers Painkiller

Mai Tai


Restaurace Praha 1 | Restaurace Praha 2 | Restaurace Praha 3 | Restaurace Praha 4 | Restaurace Praha 5 | Restaurace Praha 6
Restaurace Praha 7 | Restaurace Praha 8 | Restaurace Praha 9 | Restaurace Praha 10 | Restaurace Praha okolí

© 2008-2024 Restaurant-Guide, email: info@restaurant-guide.cz
Kopírováni obsahu webu je možné jen se souhlasem autorů a vlastníka stránek
Pro majitele restaurací - chcete-li přidat svůj podnik nebo aktualizovat údaje, pošlete nám email


Facebook Instagram Pinterest Restaurant-guide.cz LinkedIn

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz