Restaurant-guide.cz

Živá hudba v restauracích v Praze

Živá hudba může být příjemným doplňkem a zpestřením posezení v restauraci. Rozhodli jsme se proto vybrat pro Vás v Praze několik podniků, které mohou nabídnout živou produkci, ať už se jedná o decentní klavír nebo žhavé latinskoamerické rytmy.

Doporučené restaurace v Praze:

Restaurace La Casa Argentina
Praha 1, Dlouhá 35/730, Tel: 222 311 512

V restauraci La Casa Argentina můžete každý den vychutnat svůj oběd za doprovodu živé klavírní hudby. Každý večer v restauraci vystupuje kapela hrající latinsko-americké písně. Součástí programu bývá i taneční představení zaměřené na salsu, tango nebo flamenco.

Restaurace Hard Rock Cafe
Praha 1, Malé námestí 142/3, Tel: 224 229 529

V Hard Rock Cafe Praha se pravidelně každou středu a čtvrtek od 20.00 odehrávají koncerty kapel převážně rockového žánru. Každý čtvrtek, pátek a sobotu je na programu od 22.00 DJ. S výjimkou charitativních koncertů je vstup volný. V restauraci zaměřené na americkou kuchyni si můžete pochutnat na vynikajících burgerech nebo šťavnatém steaku a oblíbených koktejlech.

Restaurace La Gare
Praha 1, V Celnici 3, Tel: 222 313 712

Ve francouzské brasserii La Gare vystupuje nepravidelně francouzský harmonikář s repertoárem především francouzských šansonů a moderní hudby z filmů.

Restaurace La Bodeguita del Medio
Praha 1, Kaprova 5, Tel: 224 813 922

Kubánská restaurace a bar La Bodeguita del Medio pořádá denně taneční večery
v prostorách restaurace za doprovodu kapely hrající latinsko-americkou hudbu. Součástí programu je i vystoupení profesionálních tanečníků a pro případné zájemce i rychlokurz samby, salsy nebo merengue. Latina Disco každý den kromě neděle, ve spodních prostorách restaurace od 23.00 do 4.00.

Black Angel’s Bar
Praha 1, Staroměstské náměstí 29, Tel: 224 213 807

Milovníci živé hudby si mohou užít večery pianistů ve vyhlášeném Black Angel’s Baru, který se nachází v jedinečných gotických sklepeních hotelu U Prince
na Staroměstském náměstí. Podnik nabízí velké množství vlastních originálních koktejlů i drinků dle starých receptur.

Restaurace Sarah Bernhardt
Praha 1, U Obecního domu 1, Hotel Paříž, Tel: 222 195 900

V překrásné secesní restauraci hotelu Paříž si můžete obvykle v pátek a sobotu těšit těšit na živou klavírní hudbu, někdy i za doprovodu saxofonu.

Restaurace Balu Relax
Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, Tel: 725 755 677

Restaurace Balu Relax, se nachází v posledním patře komplexu Krejcárek a kromě letních měsíců zde každou středu a pátek večer hraje živá klavírní hudba. Z terasy je jedinečný výhled na velkou část Prahy.

Baráčnická Rychta
Praha 1, Tržiště 23, Tel: 257 532 461

Známá restaurace a pivnice Baráčnická Rychta na Malé straně pořádá tradičně nejrůznější kulturní akce. Několikrát do měsíce zde ve velkém sále vystupují kapely s hudbou nejrůznějších žánrů. Podnik také nabízí poctivou českou kuchyni a čepuje pivo plzeňské a svijanské.

Restaurace CODA
Praha 1, Tržiště 9, Hotel Aria, Tel: 225 334 761

V luxusní restauraci CODA od úterý do soboty můžete každý večer poslouchat živou klavírní hudbu předních pražských klavíristů k specialitám připraveným šéfkuchařem Davidem Šaškem.

Kare Café
Praha 1, Jungmannova 34, Tel: 778 714 914

Kavárna a bistro Kare Café přímo na rohu Jungmannovo náměstí nabízí každý čtvrtek a pátek večer živou hudbu, obvykle se zpěvem a nepravidelně si můžete poslechnout české a zahraniční hudebníky i další dny.

Francouzská restaurace Art Nouveau
Praha 1, Náměstí republiky 5, Tel: 222 002 770

Ve Francouzské restauraci Art Nouveau v Obecním domě si můžete vychutnat speciality šéfkuchaře za doprovodu živé klavírní hudby každý večer od 19.00 do 23.00.

Restaurace ART&FOOD Had
Praha 5, Plaská 617/4, Tel: 251 512 063

Restaurace ART&FOOD Had na Malé Straně pořádá pravidelně každý večer jazzovou hudbu. Pondělky, úterky a neděle s Václavem Tobrmanem, multi-instrumentalistou, působícím v několika hudebních tělesech, Jazz Rabble, Party Swingers a další... Ve čtvrtek obvykle hraje Oto Emr na akustickou kytaru. Páteční večery hraje Tomáš Reif na kytaru a harmoniku a sobotní večery Mikuláš Pokorný s Andreou Laštovičkovou.

Restaurace Koliba
Praha 4, Gregorova 8, Horní Roztyly, Tel: 272 941 340

Restaurace Koliba v Horních Roztylech pořádá každý čtvrtek, pátek a sobotu večery s doprovodem živé folklórní hudby, kde hraje profesionální cimbalista s kapelou. Stylový podnik se zaměřuje na jídla české a slovenské kuchyně a speciality z grilu.

Živá hudba v restauraci CODA

Živá hudba v restauraci La Casa Argentina

Taneční vystoupení v restauraci La Bodeguita del Medio

Koncert v Hard Rock Cafe Praha

Klavírní večery v Sarah Bernhardt

© 2008-2017 Restaurant-Guide

Plastová okna Praha

english version - Restaurant-guide.czRestaurant-guide.cz